logo biomax

Aparatura na której pracujemy

Do dyspozycji pacjentów jest najnowocześniejsza i kompleksowo wyposażona aparatura do biorezonansu BICOM 2000 produkcji niemieckiej, posiadająca najwyższy Europejski Certyfikat ISO 9002 z ponad dwoma tysiącami programów terapeutycznych wykonywanych bezboleśnie, bezinwazyjnie i co najważniejsze bez żadnych skutków ubocznych. BICOM 2000 rozpoczyna nową erę w terapii biorezonansowej, ponieważ do ogromnych możliwości wspomagania leczenia przy pomocy aparatu BICOM udało się przetransferować za pomocą mat modulacyjnych informacje terapeutyczne przenikające aż do wnętrza kości, komórek i każdego nerwu.

Ponadto poprzez matę modulacyjną mogą zostać zastosowane mikroimpulsy, co znacznie podwyższa efektywność terapii i skraca jej czas. Istnieje również możliwość wzmocnienia działania terapii przedłużając czas jej trwania poprzez zastosowanie ferromagnetyka w postaci krążka CHIP przyklejanego do ciała pacjenta, z którego organizm czerpie informacje pomiędzy terapiami.

Nowość – chip elektromagnetyczny !

Najnowocześniejszy biorezonans BICOM 2000 umożliwia podłączenie programatora elektronicznego, w którym w czasie terapii ładuje się specjalistyczny ferromagnetyczny krążek tak zwany CHIP.
Na CHIP’ie w sposób elektroniczny zapisują się kolejne podawane pacjentowi programy terapeutyczne, które po przyklejeniu ChIP’a na ciało pacjenta są nadal podawane do organizmu przez okres 1 miesiąca.
Dzięki zastosowaniu CHIP’a terapia zostaje zatem wzmocniona i wydłużona w czasie. Ważnym elementem jest możliwość nieogranicznonego korzystania z CHIP’a, tzn. wielokrotnego jego ładowania z zastosowaniem kolejnych programów oraz jego przeprogramowania dla innego pacjenta.

Dodaj komentarz