Alergia
WIĘCEJ
Nietolerancja pokarmowa
WIĘCEJ
Borelioza
WIĘCEJ
Body Detox
WIĘCEJ
Rzuć palenie
WIĘCEJ
Odchudzanie
WIĘCEJ
Inne choroby:
-alergia -astma -zatoki – ból mięśni -bóle stawów kręgosłupa, rwa kulszowa, reumatyzm, kontuzje i stany pourazowe, nerwica, depresja, lęki, kompleksy, niska samoocena, brak koncentracji, zaburzenia pamięci, nadpobudliwość, bóle głowy, migreny/migrena, szum w uszach, choroby skóry, trądzik, łuszczyca, nadwaga, niedowaga, zła przemiana materii, mięśniaki, cysty, choroby prostaty, tarczyca, cukrzyca, padaczka, zaburzenia hormonalne, menopauza, uzależnienie nikotynowe i alkoholowe, choroby nerek (zapalenie, kamica), choroby żołądka (wrzody, nieżyt, nadkwasota), obciążenia organizmu metalami ciężkimi, candidą albicans, pasożytami, moczenie nocne i inne.

Body detox – efektywne oczyszczenie

Body detox to nowoczesna metoda szybkiego i głębokiego oczyszczania organizmu, wywodząca się ze starej chińskiej sztuki uzdrawiania.

Metoda została opracowana przez angielską lekarkę dr Mary Staggs, która od dawna poszukiwała terapii bez bólu i lekarstw, opartej na tradycyjnych metodach medycyny naturalnej.

BODY DETOX wykorzystuje zasady użycia kontrolowanych prądów elektrycznych w zwalczaniu schorzeń. Urządzenia przekazują do wody impulsy, które powodują jej jonizację. Pacjent zanurza stopy w wodzie a zjonizowane cząstki przenikają przez skórę do wnętrza organizmu, powodując proces doprowadzania błon komórkowych do właściwego potencjału oczyszczając skutecznie organizm poprzez liczne pory na skórze stóp. W trakcie trwającego 30 minut programu oczyszczającego toksyny z organizmu pacjenta przenikają do wody, co powoduje zmianę jej zabarwienia w trakcie terapii.
W początkowej fazie oczyszczania jest to zazwyczaj lekko żółty lub pomarańczowy, w połowie terapii woda ciemnieje, staje się brunatna, pojawia się osad, a na końcu terapii woda jest bardzo ciemna, gęsta, nawet zbliżona do koloru czarnego, z tłustym czarnym osadem. Oczywiście stan zabrudzenia wody jest uzależniony od kondycji organizmu pacjenta. Im więcej problemów zdrowotnych, dolegliwości związanych z chorobami skóry, alergią, reumatyzmem, złym funkcjonowaniem organów wewnętrznego wydalania, spożywanie alkoholu, palenie tytoniu, zażywanie leków, przebywanie w zanieczyszczonym środowisku, woda w trakcie procesu detoksykacji będzie bardziej zabrudzona. Osoby zdrowe prawidłowo się odżywiające nie stosujące lekarstw, niepalące tytoniu żyjące w czystym powietrzu mogą oczekiwać, że woda w trakcie zabiegu tylko nieznacznie zmieni barwę.

SPRAWDŹ KONDYCJĘ SWOJEGO ORAGANIZMU I UMÓW SIĘ NA TERAPIĘ TESTUJĄCĄ STAN TWOJEGO ZDROWIA!

Uzyskany kolor wody po wykonaniu zabiegu BODY DETOX pozwoli ocenić stopień „zanieczyszczenia” Twojego organizmu i ustalić ilość ewentualnych kolejnych terapii. Zaleca się w celach profilaktycznych przeprowadzenie kilku zabiegów, w celach leczniczych serię co najmniej 10 zabiegów. Najlepiej zabiegi wykonywać w odstępach co 2-3 dni, w celach profilaktycznych co tydzień. Po każdym następnym zabiegu zabrudzenie wody jest stopniowo coraz mniejsze, co pacjent wyraźnie odczuwa po zmianie swojego samopoczucie.

Przede wszystkicm pacjenci odczuwają duży przepływ energii, lekkość, zwiększanie sił witalnych, wewnętrzny spokój, brak zmęczenia. Zmniejszają się lub całkowicie zanikają obrzęki i bóle, szczególnie nóg; znacznie zmniejszają się dolegliwości reumatyczne, bóle stawów i mięśni. Poprawia się krążenie krwi, przemiana materii co sprzyja utracie wagi (zastosowanie przy terapiach odchudzających) funkcjonowania nerek i wątroby.

BODY DETOX wspomaga zwalczanie alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Zaleca się również stosować BODY DETOX przy rzucaniu palenia i zwalczaniu alkoholizmu. BODY DETOX to również wspaniały zabieg kosmetyczny, poprawiający wygląd i jakość naszej skóry. Twarz staje się młodsza, elastyczna i nawodniona, spłycają się zmarszczki. Róznież skóra całego ciała jest gładka, napięta, nawilżona. Zaleca się w trakcie przeprowadzania zabiegu BODY DETOX i po jego zakończeniu pić większą ilość wody mineralnej niegazowanej ok. 2 litry dziennie.

Przeciwskazaniem do wykonywania zabiegów są:

 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • ciąża
 • tętniaki
 • implanty naczyniowe lub stymulatory
 • stany po zawałach
 • stany po udarach mózgu
 • otwarte rany i skaleczenia na stopach
 • arytmia
 • kardiomiopatia
 • przeszczepy organów