Alergia
WIĘCEJ
Nietolerancja pokarmowa
WIĘCEJ
Borelioza
WIĘCEJ
Body Detox
WIĘCEJ
Rzuć palenie
WIĘCEJ
Odchudzanie
WIĘCEJ
Inne choroby:
-alergia -astma -zatoki – ból mięśni -bóle stawów kręgosłupa, rwa kulszowa, reumatyzm, kontuzje i stany pourazowe, nerwica, depresja, lęki, kompleksy, niska samoocena, brak koncentracji, zaburzenia pamięci, nadpobudliwość, bóle głowy, migreny/migrena, szum w uszach, choroby skóry, trądzik, łuszczyca, nadwaga, niedowaga, zła przemiana materii, mięśniaki, cysty, choroby prostaty, tarczyca, cukrzyca, padaczka, zaburzenia hormonalne, menopauza, uzależnienie nikotynowe i alkoholowe, choroby nerek (zapalenie, kamica), choroby żołądka (wrzody, nieżyt, nadkwasota), obciążenia organizmu metalami ciężkimi, candidą albicans, pasożytami, moczenie nocne i inne.

Przykłady terapii

 • Pani Ewelina przyszła do gabinetu biorezonansu ze swoją trzymiesięczną córeczką. Mała Karolinka już od pierwszych dni swojego życia cierpiała na problemy skórne – ciągła wysypka na całym ciele powodowała niepokój i zły sen niemowlęcia. Młoda matka, która karmiła dziecko własnym pokarmem przeszła na ścisłą dietę – bez produktów mlecznych, bez mięsa, bez glutemu, spożywała jedynie zupę z królika, warzywa i owoce, ale stan skóry dziecka nadal się nie zmieniał. W gabinecie biorezonansu wykonano dziecku test alergiczny podstawowy i stwierdzono, że jedynym alergenem uczulającym jest jabłko, co bardzo zaskoczyło matkę, bo w prawdzie jadła te owoce i piła soki jabłkowe, ale nigdy nie przypuszczała, że to właśnie ten popularny owoc może szkodzić dziecku.
  Po wyeliminowaniu jabłka z diety młodej mamy, skóra dziecka w ciągu kilkunastu dni całkowicie się zregenerowała, ale uzgodniono termin odczulania małej Karolinki na jabłko po ukończeniu przez nią 8 miesiąca życia, aby mogła bez obawy spożywać w przyszłości również te owoce.
 • ——————————————————————————————————————————-

 • Piotruś od najmłodszych lat miał problemy z alergią szczególnie w okresie wiosennym. Ciągły katar, ból i łzawienie oczu, bardzo utrudniały mu ulubione dziecięce zabawy. Mama nie zgodziła się również na żadne domowe zwierzątko, bo Piotruś był uczulony na sierść kota i psa. Po wykonaniu bezbolesnych testów alergicznych ustalono na co konkretnie dziecko jest uczulone. Następne wizyty były już tylko 15 minutowym odczulaniem kolejnych alergenów. Po kilku wizytach dolegliwości alergiczne całkowicie ustąpiły.
 • ——————————————————————————————————————————-

 • Pięcioletnia Zosia od urodzenia cierpiała na problemy związane z przewodem pokarmowym – bóle brzucha, wymioty, wzdęcia, biegunki pojawiały się po zjedzeniu nawet niewielkiej ilości lekkostrawnych pokarmów. W gabinecie biorezonansu wykonano test alergiczny pokarmowy i stwierdzono uczulenie na białko mleka krowiego oraz na candidę albicans.
  Wykonano 3-krotne odczulenia białka mleka krowiego i 3-krotne odczulenie candidy albicans. Po miesiącu od rozpoczęcia terapii Zosia całkowicie pozbyła się dawnych problemów zdrowotnych i bez obawy mogła spożywać wszystkie rodzaje pokarmów.
 • ——————————————————————————————————————————-

 • Pan Krzysztof pracował w banku w pięknie i nowocześnie urządzonym pomieszczeniu. Niestety zauważył, że przebywanie w tych czystych i klimatyzowanych wnętrzach wywołuje u niego pieczenie i łzawienie oczu oraz ciągły katar. Od kolegi, który miał podobne problemy i odczulił się przy pomocy terapii biorezonansowej na roztocze kurzu domowego, dowiedział się, że może wykonać bezbolesne testy, które dadzą odpowiedź jakie alergeny wywołują u niego tak silną reakcję alergiczną.
  W gabinecie biorezonansu wykonano specjalistyczny test wziewny i stwierdzono uczulenie na 3 rodzaje pleśni, które zazwyczaj bytują w klimatyzowanych pomieszczeniach. Po wykonaniu terapii odczulających objawy alergiczne całkowicie ustąpiły.